Wykręcanie żarników świec żarowych

Urwana świeca żarowa to nie lada problem, usterka ta zdarza się dość często a nie jest tak łatwo do usunięcia jakby się mogło wydawać.

Wtryskiwacze

i

świece żarowe

bardzo często ulegają zapieczeniu a to za sprawą gromadzącego się przy gwincie nagaru który w połączeniu z korozją jest wstanie przytwierdzić je bardzo mocno do głowicy silnika.

Co zrobić w wypadku zapieczenia?

Widząc że

świece żarowe

ani drgną powinniśmy zaprzestać dalszych działań i wezwać specjalistę, ponieważ dalsze próby

wykręcenia świec żarowych

mogą doprowadzić do ich urwania a wtedy będziemy mieli jeszcze większy problem niż dotychczas.

Niestety „domowe” sposoby na wyciągniecie urwanej świecy nie pomogą, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dojadą do Państwa i usuną usterkę błyskawicznie, posiadamy przeszkolenie i specjalistyczne narzędzia do tego typu napraw nie narażając państwa na dodatkowe koszta związane z transportem auta czy też rozbieraniem silnika.

Z doświadczenia wiemy iż największym błędem naszych klientów jest pokusa naprawienia uszkodzeń samemu, co niestety w większości przypadku kończy się tak czy inaczej wizytą naszego specjalisty, dlatego odradzamy samodzielne naprawy dbając o dobro klientów tak aby nie pogorszył on sytuacji swojego samochodu.

Uczulamy również na fakt iż bez specjalistycznych narzędzi i doświadczenia w tej kwestii nawet mechanik z serwisu może mieć problem z naprawą dlatego polecamy dość ostrożny wybór miejsca naprawy naszych czterech kółek.

Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiadamy na każde zapytanie dbając o czas naszych klientów oferując między innymi dojazd na miejsce naprawy.

Zobacz również co jeszcze oferuje nasza firma:

 

Wykręcanie zapieczonych świec żarowych

 

Wyciąganie wtryskiwaczy

 

Wyciąganie elektrod

 

Wykręcanie żarników świec żarowych